آخرین اخبار
فراتر از نفت

تاکید بر همکاری بهینه‌سازی مصرف سوخت با دانشگاه

کشف نفت در آلبانی

کاهش شمار دکل‌های حفاری نفتی آمریکا

امضا قرارداد MC میدان نفتی آزادگان جنوبی

تعلیق و اخراج برخی از نیروهای ملی حفاری

قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز ۹۸/۰۳/۰۴

لکه نفتی بزرگ در خلیج عمان

افزایش صادرات نفت ونزوئلا به کوبا

روسیه نفت آلوده را از بلاروس پس می گیرد

قیمت جهانی نفت افزایش یافت

هدف از تدوین شیوه‌نامه عرضه نفت در بورس

حذف دایمی پیمانکاران نیروی انسانی در دستور کار

تولید نفت نروژ به کمترین رقم رسید

واکنش ملی نفتکش به اظهارات جعبه سیاه بابک زنجانی

تعطیلی تنها پالایشگاه آذربایجان

چین مصمم به ساخت پارک پتروشیمی در چابهار است

میدان گازی پشت پرده طرح عربستان برای حمله به قطر

ذخایر موقت نفت ایران افزایش یافته است

نفت برنت ۶۸ دلار و ۵۴ سنت شد

محموله‌های نفتی ونزوئلا دوباره به واشنگتن آمد

کاهش رشد اقتصادی عربستان

عراق در اندیشه متنوع کردن راه‌های صادرات نفت

حاصل مذاکرات چاینا پلاس ۲۰۱۹ پتروشیمی جم

آمریکا: عراق می‌تواند از ایران انرژی بخرد

مقدار افزایش حقوق نفتی ها

دومینوی جوانگرایی وزیر کار به تاپیکو رسید

۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲کد خبر: 112939
رضوانی‌فر که خود به دلیل توجه وزیر کار به امر جوانگرایی، شایسته سالاری و تکنوکراسی مورد اقبال قرار گرفته بود، در انتخابی شایسته "سید پندار توفیقی" را به عنوان عضو موظف هیات مدیره تاپیکو انتخاب کرد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،   بلا شک جوانگرایی یکی از پایه‌های اساسی رشد و توسعه در جامعه محسوب می‌شود. این مهم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اهمیت دو چندانی برخوردار است؛ چراکه این وزارتخانه یکی از حلقه‌های اساسی اتصال نیروی کار با بازار کار قلمداد می‌شود.

 در دولت تدبیر و امید، بعد از انتخاب دکتر محمد شریعتمداری به عنوان وزیر کار، رنگ و روی تازه‌ای بر بدنه این وزارتخانه پاشیده شد.


شریعتمداری به عنوان وزیر کار، الگوی جوانگرایی را معیار عمل خود قرار داد؛ آنگونه که میانگین سنی شورای معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از 55 سال به 49 سال کاهش یافت.
 
 این شیوه مدیریتی شریعتمداری در شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) هم اجرایی شد و دکتر محمد رضوانی‌فر چهره جوان و در عین حال مجربی است که مدیریت عامل شستا را با حکم محمد شریعتمداری بر عهده گرفت.
 
 این روند مدیریتی و توجه ویژه به جوانگرایی از سوی وزیر کار، اخیرا در شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) سر ریز شد.

 رضوانی‌فر که خود به دلیل توجه وزیر کار به امر جوانگرایی، شایسته سالاری و تکنوکراسی مورد اقبال قرار گرفته بود، در انتخابی شایسته "سید پندار توفیقی" را به عنوان عضو موظف هیات مدیره تاپیکو انتخاب کرد.
 
 توفیقی جوان از چهره‌های سرشناس صنعت گاز و پتروشیمی محسوب می‌شود. وی دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی شیمی با رتبه یک و دکتری بیزنس بوده و در حال حاضر نیز دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی دانشگاه تهران است. توفیقی از سال ۱۳۶۶ در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مشغول به فعالیت است و در حال حاضر نماینده کمیسیون برنامه و بودجه در کارگروه هیات عالی نظارت بر منابع نفتی می‌باشد.

 ادامه این روند از سوی دکتر محمد شریعتمداری و انتصاب افراد جوان و تکنوکرات می‌تواند الگویی اجرایی برای سایر مدیران کشور باشد.

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما