کاش روابط عمومی وزارت نفت پاسخ به خادمی را با صحبت های زنگنه مطابقت میداد!
جوابیه پر از تناقض وزارت نفت در پاسخ به صحبت های خادمی

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی اظهارات آقای هدایت الله خادمی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، نکاتی را مطرح کرد که جدای از دعوای رسانه ای میان این نماینده مجلس و وزارت نفت حامل نکاتی بود که پرداختن به آن خالی از لطف نیست:
جوابیه پر از تناقض وزارت نفت در پاسخ به صحبت های خادمی
دعوای میز مدیر عاملی درفولاد اکسین تمام شد

کسری غفوری مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان شد
دعوای میز مدیر عاملی درفولاد اکسین تمام شد
"کاردر" و برخی معاونان زنگنه به دنبال استفاده از قانون پاره وقت!

یکی از قوانینی که گفته می شود "کاردر" و برخی معاونان زنگنه بدنبال آن هستند قانون ۶۰ ساعت کار به صورت پاره وقت در ماه است و در این زمینه تلاشهای زیادی در حال انجام است که بتوانند به نوعی قانون منع بکارگیری بازنشستگان ابلاغی توسط رییس جمهور را دور بزنند!
بلاتکلیفی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت

تعدادی از داوطلبان در پیامی به آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ابراز داشته اند که علی رغم گذشت ۴ ماه از تاریخ اعلامی وزارت نفت هنوز وجهی به کارت آن ها واریز نشده و خواستار پیگیری این موضوع از "نفت ما " شده اند .
بلاتکلیفی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت
سال آینده محقق می‌شود؛
افتتاح تعدادی از پروژه‌های هلدینگ خلیج فارس

ربیعی افزود: این پروژه‌ها جزو پروژه‌های ملی محسوب می‌شوند و از دستاوردهای مهم هلدینگ خلیج فارس در راستای اهداف دولت محسوب می‌شوند.
افتتاح تعدادی از پروژه‌های هلدینگ خلیج فارس
اختصاصی "نفت ما"؛
دعوای میز مدیرعاملی در "فولاد اکسین خوزستان"!

مدیرعامل معزول فولاد اکسین خوزستان پس از دریافت حکم عزل خود ضمن عدم ترک میز مدیریتی، هلدینگ صبا انرژی را نیز تهدید به توقف خط تولید کرده است!
دعوای میز مدیرعاملی در
زنگنه:
نباید به دلیل ترس از مرگ خودکشی کرد

وزیر نفت گفت:من نمی‌گویم که روسیه همسو با اهداف آمریکا اقدام می‌کند. روسیه آنقدر بزرگ هست که چنین کاری نکند، اما ممکن است برخی از همکاری روسیه سوء‌ استفاده کنند
نباید به دلیل ترس از مرگ خودکشی کرد
اختصاصی "نفت ما" ؛
پروژه های شرکت "ایریتک" متوقف شد!

همزمان با اجرای تحریم های آمریکا علیه ایران و خروج شرکت های خارجی از کشور، شرکت " ایریتک " هم از ترکش این اقدام آمریکا بی نصیب نمانده و پروژه های آن بدلیل خارج شدن شرکای خارجی از ایران متوقف شده است.
پروژه های شرکت
معاون وزیر نفت مطرح کرد:
جزئیات تزریق ارز پتروشیمی‌ها در سامانه نیما

نوروززاده با تأکید بر اینکه "شرکت ملی صنایع پتروشیمی عملکرد شرکت‌های پتروشیمی را در سامانه نیما رصد می‌کند"، گفت: بانک مرکزی هم می‌تواند آمار عملکرد آنان را در اختیار عموم قرار دهد.
 جزئیات تزریق ارز پتروشیمی‌ها در سامانه نیما
انجام تعهد "ماموت" در کاهش مصرف سوخت و آلودگی هوا

ماموت در چند سال گذشته، برترین شرکت ارائه دهنده در حوزه خودروهای تجاری بوده است. طبق ماده ۱۲ قانون کامیون هایی که بالای ۳۵ سال عمر دارند باید تعویض شوند و شرکت ماموت توانسته به تعهدات خود در این زمینه عمل کند.
انجام تعهد
بیشتر
آخرین اخبار
پربیننده ترین